KONST / Litografier / Serigrafi 12678216
nr 1267 8216
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 24/50, bladmått: ca 68x19 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:44:04
600 kr
700 kr
900 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér